wil ik meteen de Thalys instappen en 2.5 uur genieten van het vooruitzicht dat ik snel op een terras kan zitten met een café au lait
pluis ik mijn notitieboekje uit waar ik de afgelopen twee jaar winkels, cafe’s en plekken heb verzameld die ik wil bezoeken, zoals
zie ik mijzelf al struinen door de Parijse straten om herenigt te worden met de bekende plekjes maar ook om weer nieuwe plekken te ontdekken
ga ik twee uur lang lunchen bij een leuke brasserie, à la Parisienne.
koop ik boeken bij een van de vele mooie boekhandels zoals L’Ecume des Pages of Galignani
winkel ik bij Galeries Lafayette en geniet van het prachtige uitzicht vanaf het dakterras
Als ik aan Parijs denk, dan…
sta ik vroeg op om Montmartre in stilte te ontdekken. Dit heb ik al eens eerder gedaan en heeft een fijne indruk op mij gemaakt.
ga ik deze 9 hiddens gems in Parijs ontdekken, of in elk geval een paar, mocht ik het niet redden qua tijd
maak ik avondwandelingen door Parijs. Parijs tijdens de avonduren is prachtig. De lichtjes, de stilte in de straten (veelal dan!) en de levendigheid die nog uit de cafe’s en restaurants komt.
sla ik het Parijse leven heel graag gade vanaf een terras of gewoon als ik door de stad wandel. Het is een van de dingen waar ik enorm van kan genieten als ik in Parijs ben.
ben ik blij dat we weer in hetzelfde hotel in het 15e arrondissement overnachten. Tussen de locals, met leuke cafe’s en winkels in de buurt en de Eiffeltoren op 15 minuten wandelen.
denk ik aan de knapperige baguette tradition die ik bij de boulangerie op de hoek haal
wandel ik door het Jardin du Luxembourg en geniet van een boekje bij het fontein. Dat is zo’n prachtige plek om helemaal te verdwalen in een mooi verhaal.
krijg ik een weemoedig gevoel op dit moment omdat ik er al twee jaar niet meer geweest ben. Het plan is nu om in het voorjaar te gaan en dan meteen vier dagen, zodat we alles in kunnen halen.
Heb jij een bepaalde gedachte bij een stad/dorp/land?
8 reacties
Ilona
Ja, één van mijn favoriete plekken op deze aardbol. Het klooster Sankt Trudpert in het Münstertal in het Zwarte Woud. Dit jaar wil ik daar echt naartoe.
Lijkt helemaal niet zo spectaculair maar je kunt er ook logeren en dat heb ik een keer gedaan. Het is helemaal niet luxe ofzo. maar het (vegetarische) eten heerlijk eenvoudig en in de tuin en in de omgeving kun je prachtig wandelen.
Fijne 1e werkweek!
Darina Nykl
Klinkt goed en heel relaxed!
bychristiana
Ik ben benieuwd wat het jaar 2022 voor ons in petto heeft, en dan bedoel ik inderdaad; kunnen we op een ‘normale’ manier en dus zonder allerlei beperkingen naar Parijs? Laten we het hopen;-)
Darina Nykl
Ik hoop het ook zo!
Marije
Hopelijk wordt het dit jaar weer mogelijk om naar Parijs te gaan en je lijstje werkelijkheid te maken π
Marije recently posted…Leven met lipoedeem || Tot ziens dieet cultuur
Darina Nykl
Ik hoop het ook!
Ilona Wielinga
Het zou zo fijn zijn als dit weer kan zonder maatregelen. Gewoon lekker er op uit. Of dit nou Parijs is of ergens anders, gewoon weer lekker weg.
Ilona Wielinga recently posted…Haalbare doelen stellen doe je zo
Darina Nykl
Ben ik helemaal met je eens! Dat zou zo fijn zijn.