#1 Fijn detectives kijken. Ik kan daar zo van genieten. We kwamen erachter dat we het laatste seizoen van Agatha Christies Poirot nog niet hadden, dus deze hebben we besteld en zijn we begonnen met kijken.
#2 Deze foto nam ik voor een artikel op mijn blog en deze doet het ontzettend goed op Pinterest. Leuk om te zien dat ik mensen mag inspireren met mijn fotografie.
#3 Dagje Utrecht. Vorige week zaterdag gingen mijn man en ik een dagje naar Utrecht. In deze post kun je mijn fotoverslag zien.
#4 Dit tasje zag ik laatst bij Steps. Ik vond deze ronde tasjes vorig jaar al leuk, maar liet de trend aan mij voorbij gaan. Maar nu ik dit tasje zag, begint het toch te kriebelen om deze aan mijn tassencollectie toe te voegen. Dit leuke tasje is ook verkrijgbaar in het rood en in het blauw.
#5 Modeblad uit 1903. Ik verzamel graag oude modebladen en het is altijd een feestje als ik weer een mooie op de kop mag tikken. Ik wil er ook iets meer mee gaan doen op mijn blog, dus stay tuned 🙂
10 reacties
Marije
Oh dat tasje van Steps is zeker leuk ?

Marije recently posted…Plus Size Fashion Friday || Pastel spring vibes
Darina Nykl
Leuk om te lezen dat je het tasje ook zo leuk vindt!
Ilona Wielinga
Leuk om te lezen. Vind dat tasje ook erg leuk!

Ilona Wielinga recently posted…Inspiratie uit mijn artjournal #1
Darina Nykl
Dank je wel!
Shirley
Tof dat oude modeblad. Ik ben benieuwd wat je ermee gaat doen op je blog. Het lijkt mij in ieder geval leuk om er meer van te zien!

Shirley recently posted…Dit heb ik geleerd over mijn gezondheid na een jaar met de Fitbit
Darina Nykl
Dank je wel! Ik moet het nog even vorm geven en dan plaats ik het op mijn blog 🙂
Iris - Thebeautymagazine.nl
Wat een gaaf modeblad! Super leuk om die ergens in huis neer te leggen als eyecatcher!
Darina Nykl
Zeker weten, dank je wel!
Rachel
oh dat tasje is zo leuk!! fijn weekend

Rachel recently posted…Plan met mij | Maart bullet journal 2019
Darina Nykl
Dank je wel! Fijn weekend!