#1 Voorjaar in huis met vrolijke bloemen. Ik word zo blij van de narcissen en ander voorjaarsbloeiers. Vooral nu het weer af en toe van zich af laat weten.
#2 Ik word heel enthousiast bij het zien van de nieuwe voorjaarscollecties waarin de wat wijdere broeken (la Redoute) een prominente plaats innemen. Leuk met een sneaker eronder en zomers met een mooie slipper. Je kunt er alle kanten mee op!
#3 Onze lokale supermarkt heeft iets nieuws in het assortiment naast de homemade pizza’s, de padella. Padella betekent pannetje. Een luchtige en krokante bodem met opstaande rand en verkrijgbaar in verschillende variaties zoals de zalm die je op de foto ziet, pulled chicken, Aziatisch, kip pesto etc. Een heerlijk gerecht die erg goed vult!
#4 Laatst kocht ik een mooie vazenset met bloemmotief en toen kwam ik ook kussens tegen met hetzelfde motief. Omdat ik het leuk vind om af en toe van kussens te veranderen, leek het me leuk om deze kussens aan te schaffen zodat het bloemmotief terug komt in het interieur. Ook heb ik de kaarsenset aangeschaft 🙂
#5 Boek: Homemade Huisparfum – Lesley Bramwell (te verkrijgen vanaf juli 2021)
Creëer thuis een natuurlijk aroma en goede sfeer. De geur die in je huis hangt, is net zo belangrijk als de kleur op de muren en de meubels. Met geur maak je een ongezellige kamer knus, een koude ruimte warm, en creëer je sfeer voor verschillende gelegenheden. Geur kan verwelkomen, troosten en verleiden. Het boek Homemade Huisparfum neemt je mee door je hele huis en helpt je per ruimte de juiste geur te bepalen. Daarnaast geeft het boek praktische tips om op de natuur geïnspireerde geuren te creëren door zeven essentiële oliën te combineren. Zo maak je in een handomdraai je eigen kaarsen, luchtverfrissers, gedroogde kruiden en geurende bloemen en laat je elke ruimte in je huis heerlijk ruiken.



10 reacties
Marije
Heerlijk het voorjaar in huis halen, je kussens en bloemen passen daar perfect bij.
Fijn weekend!

Marije recently posted…Personal || C’est le ton qui fait la musique
Darina Nykl
Dank je wel! Fijn weekend!
bychristiana
Oh die kussens zijn leuk! Ik wil ook nog een set nieuwe kussens voor in de woonkamer, ik heb echter iets in gedachten wat ik nog niet heb gevonden.

bychristiana recently posted…Collistar Sublime melting cream en nog twee body favorieten!
Darina Nykl
Dank je wel! Ik ben heel benieuwd wat voor kussens dat worden!
Eva Cardol
Dat padella ken ik helemaal niet! Maar het ziet er lekker uit! Ik ga het ook opzoeken in onze supermarkt, hopelijk hebben ze het 🙂
En heel leuk die kussentjes. ik ben nu echt fan van alles met bloemenmotief.
Darina Nykl
Dank je wel! Ik ben benieuwd of ze bij jou de Padella hebben. Het schijnt echt iets heel nieuws te zijn.
Iris
Wat een leuke favorieten weer! Dat boek lijkt me heel interessant, de kussens zijn super tof! En ook ben ik enorm benieuwd naar padella. Ik ken het nog niet, maar het ziet er zoooo lekker uit!
Darina Nykl
Dank je wel!
Saskia
Toffe favorieten. Die kussens zien er lekker lente achtig uit, leuk!
Darina Nykl
Dank je wel!