#1
Als het op interieur decoratie aankomt, ben ik dus gek op vazen. Ik weet niet precies wat dat is, maar in een winkel (fysiek of online) valt mijn blik ook altijd op een vaas. Vaak kan ik mij wel inhouden om weer een nieuw exemplaar aan te schaffen, want waar moet ik ze allemaal kwijt? Maar deze vazen met antiek look (ZaraHome) kan ik niet weerstaan. Mijn idee is om deze vazen onder de overkapping in de tuin te zetten met mooie takken erin.
#2 Zoals zovelen, mis ik het op vakantie gaan, maar helaas is het niet anders. Gelukkig zijn er genoeg boeken die mij even naar een andere wereld transformeren, zoals dit boek van Renee Vonk. Zuid-Frankrijk is een van mijn favoriete vakantiebestemmingen en met deze leuke verhalen, voel ik toch het sfeertje van stille dorpjes, een klaterende fontein, zonnige terrasjes en mensen die jeu de boules spelen.
#5 Geitenkaas eet ik volop en laatst ontdekte ik deze geitenkaas toen ik eens bij de Lidl was. Heel zacht van smaak, maar wel erg smaakvol. Een echte aanrader als je net als ik erg van geitenkaas houd.
Artikelen die deze week zijn verschenen
Mijn ultieme Franse gevoel in 6 vragen
Gastblog | Parijs vandaag: Paris Fashion Week
Fijn weekend!
6 reacties
Giovanna Jansen
Ik ben ook dol op geitenkaas! En wat een gezellig hoekje in jullie huiskamer!

Giovanna Jansen recently posted…Wat je van proeflezers weten wilt
Darina Nykl
Dank je wel!
bychristiana
Haha, wat jij met vazen hebt, heb ik met dienbladen. Die zijn hier ook niet aan te slepen. En ik gebruik ze ook echt allemaal;-)

bychristiana recently posted…Caudalie Fleur de vigne cleanser (mousse die je huid niet uitdroogt!)
Darina Nykl
Oja, dienbladen, die zijn ook zo leuk! Mooi te combineren ook!
Saskia
Leuke favorieten! En ook je nieuwe layout vind ik erg tof 🙂
Fijn weekend!
Darina Nykl
Dank je wel! Fijn weekend!