#1 Ik ging weer eens ouderwets shoppen en kwam met deze items thuis.

En we gingen ook nog een middagje shoppen bij Rosada Outlet in Roosendaal.

#2 Aardbeien! Ze zijn zo lekker nu!
#3 Genieten van een heel lang weekend en van de tuin. Afgelopen weekend konden we genieten van een lang weekend die voor mij vier dagen duurde. Zoveel bijzonders heb ik niet gedaan, alleen maar waar ik zelf zin in had. Zo heb ik wat series gekeken, gewandeld, geshopt en mijn boek uitgelezen en veel in de tuin gezeten.
#4 We genoten van deze lekkere hapjes bij mijn ouders.
#5 Zoals ik hierboven al schreef, geniet ik heel veel van onze tuin en vind ik het leuk om deze mooi te stylen. Ik hou van het strand en bohemien thema en daar past deze lantaarn perfect bij!
Fijn weekend!
8 reacties
Ilona Wielinga
Leuke items heb je gescoord en wat een leuk artikel ook weer.
Ilona Wielinga recently posted…Een aantal animaties die ik maakte
Darina Nykl
Dank je wel! Blij dat je het leuk vindt 🙂
Mirjam
Wat een mooie lantaarn! Ik kan me voorstellen dat je echt lekker kunt genieten van je tuin. Fijn weekend!
Mirjam recently posted…Boekreview #26 Mijn hart en andere zwarte gaten // Jasmine Warga
Darina Nykl
Dank je wel. Ik ben er erg blij mee. Geniet van je weekend!
Iris - Thebeautymagazine.nl
Wat heb je lekker geshopt! Mooie items! En wat heerlijk dat je zo kan genieten van de tuin. Iedere.kwer denk ik ook weer aan je leuke buitenkleed.
Darina Nykl
Wat leuk, dank je wel. Ik ben ook heel blij met het buitenkleed.
Saskia
Leuke favorieten! Wij hebben ook dagelijks lekker aardbeitjes als toetje na het avond eten. Heerlijk!<3
Darina Nykl
Dank je wel! Heerlijk genieten van zo’n dessert toch?