In de rubriek 5 favorieten van de week #129 deel ik favorieten die kunnen variëren van mode, interieur, lifestyle of iets dat ik heb meegemaakt of iets wat mij inspireert en graag met jullie wil delen. Lees je mee?
Mijn 5 favorieten
#1 Zoals jullie wellicht weten, is het kimono jasje/vest een van mijn favoriete kledingstukken, naast de witte blouse. Ik heb een nieuw exemplaar aan mijn verzameling toegevoegd. Dit prachtige kimonojasje is van House of Nilay en is zo mooi tot in de detail ontworpen. Deze ga ik graag dragen als de temperatuur iets gezakt is 🙂
#2 Ik heb een heel leuk nieuwtje op schrijfgebied. Vanaf nu ben ik een van de contributors van het tijdschrift Cote & Provence. Het is een droom die uitkomt! Klik op de foto om mijn eerste bijdrage te lezen.
#3 Laatst bezocht ik – sinds tijden – weer een brocante markt. Bij een gezellig kraampje zag ik een map vol met modeprenten. Het bijzondere aan deze modeprenten was, dat er naast de prent, ook het originele stuk stof opgeplakt was waar de jurk van gemaakt is. Deze had ik niet in mijn verzameling! Het interessantste was het verhaal achter de modeprenten. De brocanteur vertelde dat de prenten waren gevonden in een atelier in Parijs door een collega brocanteur. Ik kreeg er meteen inspiratie voor mijn boek bij 🙂 De lijst heb ik bij de kringloop gekocht.
#4 Zondags ontbijtje. Pancakes met Bon Maman chocoladepasta en frambozen. Het was een goed begin van de dag!
#5 De hortensia struik in onze tuin begint te verkleuren. De blaadjes krijgen al een beetje een herfstgloed, prachtig als de zon erop schijnt. Sommige bloemen knip ik af en zet ze in de vaas om te laten drogen. Heb ik toch bloemen in huis in tijdens deze warme zomerweken.
Op mijn blog deze week
Zomerse stijltips voor aan de Franse Rivièra
Bon weekend!
4 reacties
bychristiana
Wat enorm tof zeg, dat je nu schrijft voor een tijdschrift. Ik kan me helemaal voorstellen dat het een droom is die uitkomt. Super voor jou! Wauw, wat hebben jouw hortensia’s een mooie kleur, dit lijkt me inderdaad het perfecte moment om ze te laten drogen. Ik had mijn gedroogde hortensia’s mee genomen met de verhuizing. Ik had ze in vazen gestopt in de hoop dat ze niet zouden beschadigen en ze zijn allemaal heel overgekomen. Ik heb ze allemaal mooie plekjes gegeven. Ik heb nu alleen natuurlijk geen hortensia’s meer, ik heb slechte ervaringen met hortensia’s in potten dus op het balkon ga ik ze niet zetten, misschien….ooit als ik weer een tuin heb;-)
Darina Nykl
Dank je wel! Het is zeker een droom die uitkomt! En ik heb ook geen goede ervaring met hortensia’s in potten. Ik hoop nog veel kunnen drogen dit najaar.
Marije
Wauw die mode prent. Wat een mooie vondst. En de pannekoekjes zien er heerlijk uit.
Fijn weekend!
Marije recently posted…Plus Size Fashion || Autumn preparations
Darina Nykl
Dank je wel! Fijn weekend!