Parijs is altijd een goed idee, vooral tijdens de zomermaanden. De stad heeft zoveel te bieden dat er voor elk wat wils is! In dit blog deel ik 1o tips om een prachtige zomer in Parijs te beleven.
Parijs in de zomer
Paris Plages (juli-augustus) Tijdens de zomermaanden kun je een ultiem strandgevoel ervaren midden in Parijs! Er worden leuke activiteiten georganiseerd, zoals danslessen, fitnesslessen, beachvolleybal. Er is een jeu de boules baan en vele terrasjes. Voor meer informatie klik hier.
Slenteren door schaduwrijke straten om nieuwe hotspots te ontdekken. Eindig je wandeling op een terras met een drankje om je voeten te laten rusten.
Een boek lezen in een van de parken, zoals Parc des Buttes-Chaumont, Jardin des Plantes, Jardin du Luxembourg of Jardin des Tuileries.
Je kunt je dag doorbrengen aan het Canal Saint-Martin, waar je leuke cafés en restaurants en fotogenieke uitzichten kunt vinden.
Is het te warm? Zoek de airconditioning op en doe tegelijkertijd mode inspiratie op warenhuis BHV in de Marais, een favoriet warenhuis van de Parijzenaars. In juli zijn ook de Solden aan de gang!
Films kijken in de bioscoop om te ontsnappen aan de hitte of ‘s avonds genieten van een film in de buitenlucht. Openluchtbioscopen zijn Cinema en Plein Air-festival.
Wandel langs de Seine en geniet van de prachtige uitzichten en de zonsondergang.
Bezoek markten zoals Marché Raspail in Saint-Germain, Marché des Batignoles, Marché d’Aligre en Richard Lenoir in de buurt van Bastille en de Marché d’Enfants Rouge in de Marais.
Koop baguettes, kaas, fruit en drankjes en geniet van een picknick met uitzicht op de Eiffeltoren.
En wat denk je van een romantische avond buiten Parijs in een Chataux dat wordt verlicht door 2000 kaarsen? Je kunt zitten op de terrassen met uitzicht op het kasteel en genieten van een drankje en klassieke muziek. De avond eindigt om 22.50 uur en wordt “Candlelit Saturday” genoemd.
Ben jij ooit in Parijs geweest tijdens de zomermaanden?
14 reacties
Anja - Minimalist Dutchie
Alleen al het lezen van deze post is vakantie-achtig. Leuk!
Darina Nykl
Dank je wel Anja!
Marijke
Parijs in de zomer … rondwandelen langs water en veel terrasjes doen en veel genieten?
Leuke tips Darina! Jullie zijn bijna daar hé. Hoop op een zonnig Parijs voor jullie?
Darina Nykl
Merci beaucoup! Over twee weekjes gaan we!
Marije
Paris plages lijkt mij super leuk.
Marije recently posted…Weekly Picture Wednesday: Week 26 – 2018
Darina Nykl
Mij ook! Ik ben heel benieuwd en hopelijk goed weer 🙂
Lianne
Klinkt zo leuk! Heb al helemaal zin om weer naar Parijs te gaan als ik dit zo lees 🙂
Darina Nykl
Dank je wel!!
Iris - Thebeautymagazine.nl
Ik zou zo graag nog een keertje willen picknicken! En naar een boekenmarkt gaan lijkt me ook leuk!
Darina Nykl
Dat zijn ook hele fijne dingen om te doen tijdens de zomer.
Eva
Ik ben 3 jaar geleden in augustus in Parijs geweest en dat was zo leuk! Elke avond zaten we in het park bij de Eiffel toren te genieten van een wijntje en de gezellige sfeer <3 Zo'n buitenbioscoop klinkt ook echt leuk! Dat zou ik nog wel eens willen meemaken.
Darina Nykl
Een prachtige plek om je avond in Parijs door te brengen.
1 dag Parijs
Prachtige wandelstad, Parijs. Lekker kuieren van hoogtepunt naar hoogtepunt.
Darina Nykl
Zeker weten! Parijs wandelend ontdekken is een van mijn favoriete dingen om te doen tijdens mijn verblijf.